Институт

ІНСТИТУТ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ

ЗАПРОШЕННЯ
для участі у науково-практичній конференції
 «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЗАХИСТУ НАЦІОНАЛЬНИХ
ІНТЕРЕСІВ УКРАЇНИ ВІД ЗАГРОЗ»

1

2

Завантажити запрошення pdf

 

 

 

 

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ НАЧАЛЬНИКА ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

 

Ogoloshenna Konkurs 1

ВИПУСК МАГІСТРІВ ІНСТИТУТУ УДО УКРАЇНИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

     У п’ятницю, 28 лютого, в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся випуск магістрів за спеціальністю «Державна безпека».

     На урочистій церемонії вручення дипломів випускників із успішним завершенням навчання привітали Начальник Управління державної охорони України полковник Сергій Рудь, керівник Апарату Верховної Ради України Вячеслав Штучний, очільниця Інституту Оксана Горова, проректор з науково-педагогічної роботи КНУ ім. Тараса Шевченка Петро Бех, керівники військових закладів вищої освіти, родичі й  друзі. 

     «За час свого існування Інститут Управління державної охорони України  підготував 290 магістрів. Як випускник  2015-го року я добре знаю, що наші магістри отримують разом із дипломом високі кар’єрні перспективи та після завершення навчання впевнено  застосовують отримані знання як на службі в Управлінні державної охорони, так і в інших органах сектору безпеки та оборони», - зазначив Сергій Рудь у вітальній промові. 

     Вже завтра 43 магістри Інституту Управління державної охорони України КНУ імені Тараса Шевченка продовжать свою професійну діяльність, примножуючи отримані знання та закріплюючи їх на практиці.

8C4A2263

8C4A2284

8C4A2291

8C4A2331

8C4A2341

8C4A2384

8C4A2415

 

МОЛОДЕ ПОПОВНЕННЯ УДО УКРАЇНИ ПРИСЯГНУЛИ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ!

У п’ятницю, 31 січня, 16 військовослужбовців Управління державної охорони України склали присягу на вірність Українському народові.
   На урочистій церемонії, яка пройшла в Національному музеї історії України у Другій світовій війні, заступник начальника Управління державної охорони України полковник Тарас Гребенніков поздоровив військовослужбовців із початком престижної військової кар’єри й побажав успіхів у почесній справі служіння Українському народові. До поздоровлень приєднались також друзі та родичі новобранців.
   Відразу після закінчення курсу первинної професійної підготовки на базі Інституту УДО України КНУ імені Тараса Шевченка, молоді спеціалісти розпочнуть службу в підрозділах Управління державної охорони України.

 8c4a1353

8c4a1384

8c4a1389

8c4a1400

8c4a1408

8c4a1490

 

 

ОСВІТА ТА КАР'ЄРА – 2019

     Представники Інституту УДО України долучились до стенду КНУ імені Тараса Шевченка під час роботи тридцять четвертої міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – День студента 2019».

     Під час урочистої церемонії відкриття КНУ імені Тараса Шевченка нагороджено Гран-прі у номінації "Інтеграція вітчизняної науки у міжнародний простір" та присвоєно Почесне звання "Лідер вищої освіти України".

1

2

3

   

 

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З КРАВ-МАГА

     Сьогодні, 11 листопада в Інституті УДО України пройшло практичне заняття з Ізраїльської системи рукопашного бою "Крав-мага", яка робить акцент на швидку нейтралізацію загрози для життя. Заняття проводив особисто засновник та президент Федерації крав-мага України Антон Фарб.

 DSC 0468

DSC 0751

DSC 0497

DSC 0578

DSC 0546

DSC 0805


 

ДЕНЬ КАР’ЄРИ

     08 листопада Інститут УДО України Київського національного університету імені Тараса Шевченка був представлений на профорієнтаційному заході “День кар’єри” - для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл Києво-Святошинського району Київської області. Майбутні абітурієнти були ознайомлені з інформацією про заклад вищої освіти, освітньо-професійними програмами підготовки фахівців за освітнім ступенем бакалавр та магістр.

Можливістю проходження військової служби за контрактом в Управлінні державної охорони України.

3

 

2

1