ЗАПРОШУЄМО ДО УЧИЛИЩА!

Вище професійне училище державної охорони Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тарса Шевченка (м. Київ) – структурний підрозділ Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який провадить первинну професійну підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації та професійну підготовку військовослужбовців та працівників Управління державної охорони України за відповідними робочими навчальними планами, програмами навчальних дисциплін, що викладаються для підготовки кваліфікованих робітників за професіями «охоронник» та «охоронець» (код КП 5169) (ліцензія МОН України АЕ № 270831 від 27.06.2013).