Чемпіонат Управління державної охорони України з шахів

 

21-22 березня в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Чемпіонат з шахів серед співробітників Управління державної охорони України. У ньому взяли участь 32 спортсмени. Змагання проходило у два тури: перший – гра серед військовослужбовців у спортивних групах, які заздалегідь були визначені жеребкуванням, а другий – змагання між фіналістами.

За результатами змагань у командному заліку перше і друге місце вибороли команди підрозділів охорони об’єктів, а третє – збірна команда підрозділу особистої охорони. У особистих заліках перше місце здобув Дмитро Насонов, друге – Олексій Журавель, третє – Віталій Кузнецов.

DSC 0675 img 2148

________________________________________________________________________

Національно-патріотичне виховання школярів

27 лютого 2018 року представниками Інституту УДО України Київського національного університету імені Тараса Шевченка: Горовою О.Б., Жукевич І.П. та Тимончуком М.В. було проведено захід з патріотичного виховання молоді в ЗОШ І-ІІІ ступенів №69 Солом’янського району міста Києва.

         Зокрема, під час зустрічі відбулося ознайомлення учнів 11 класу з діяльністю та основними напрямами навчання в Інституті УДО України, умовами вступу до Інституту за спеціальністю 256 "Національна безпека (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності)" на освітньо-професійну програму підготовки "Особиста та майнова безпека".

       Учням було продемонстровано фрагмент заняття з теоретичних та практичних основ надання домедичної допомоги постраждалим та правила застосування засобів для надання медичної допомоги.

профорієнтація

____________________________________________________________________________

Навчальний тренінг «Діяльність органів військового управління з виявлення військових правопорушень»

18 січня 2018 року в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка зі здобувачами освітнього ступеня «магістр» був проведений тренінг на тему «Діяльність органів військового управління з виявлення військових правопорушень» (вирішення практичних кейсів).

Практичне заняття з цієї теми є  другим етапом навчального курсу. Слухачі під керівництвом начальника відділу підготовки та підвищення кваліфікації військових прокурорів Національної академії прокуратури України Туркота Миколи Семеновича вирішили задачі з кваліфікації військових адміністративних правопорушень, визначили правила відмежування їх від  злочинів та дисциплінарних проступків. Під час практичного заняття відбувся обмін досвідом та обговорені актуальні питання, пов’язані із правовою оцінкою та документуванням корупційних правопорушень.

DSC 0268

_____________________________________________________________________________

Навчально-методичний семінар
із керівниками стрільб

 

У період з 16.01 по 23.01.2018 на базі Інституту УДО України відповідно до Плану проведення навчально-методичного семінару з керівниками стрільб структурних підрозділів УДО України, розробленого Центром первинної та професійної підготовки спільно з кафедрою тактико-спеціальної підготовки Інституту УДО України, проводяться навчально-методичні збори із військовослужбовцями УДО України, які залучаються до проведення практичних занять із спеціальної вогневої та тактико-спеціальної підготовки.

Мета зборів підвищити професійну майстерність та вдосконалити навики військовослужбовців у методиці організації та проведенні практичних занять зі спеціальної вогневої підготовки, тактико-спеціальної підготовки та тактичної медицини, а також обмін досвідом з урахуванням наявних загроз та вимог сьогодення.

_____________________________________________________________________________

Початок навчання слухачів
за професією «охоронник» 3 розряду.

 

15 січня 2018 року, в день 26-ї річниці утворення Управління державної охорони України, у стінах Інституту УДО України розпочато курси професійної підготовки слухачів за робітничою професією «охоронник» 3 розряду. Серед слухачів проходить підготовку військовослужбовець УДО України, який приймав безпосередню участь в АТО на Сході України під час проходження військової служби в Збройних Силах України.

З вітальним словом до слухачів звернулись заступник начальника Інституту УДО України генерал-майор Ігор Платута та виконуючий обов’язки начальника Центру первинної та професійної підготовки Інституту УДО України полковник Сергій Рудь, які привітали їх з початком навчання та побажали успіху у наполегливому здобутті професійних знань для подальшого успішного виконання службових обов’язків.

____________________________________________________________________________

Випуск слухачів за професією «охоронець»

 

В Інституті 28.12.2017 було проведено комплексний контрольний залік (ККЗ), який включав в себе практичне виконання завдання по плануванню охоронного заходу, а саме: перевірки місця тимчасового перебування особи, яка охороняється, маршруту руху, організації взаємодії з правоохоронними органами, адміністрацією об’єктів та з медичними закладами в разі необхідності надання кваліфікованої медичної допомоги і т.д., та відбувся випуск слухачів, які у період з 13.11 по 28.12.2017 навчалися у Центрі первинної та професійної підготовки Інституту УДО України відповідно до Державного стандарту професійно-технічної освіти ДСПТО 5169-ОК.74.60-2013 за професією «охоронець».

Підведення підсумків відкрив начальник Інституту полковник Владислав Чайковський, який привітав військовослужбовців з успішним закінченням навчання та оголосив результати роботи атестаційної комісії. На заході був присутній представник підрозділу особистої охорони полковник Ігор Пискун, який подякував керівництву Інституту за підготовку фахівців з особистої охорони і побажав застосовувати отриманні під час навчання знання та навички на практиці.

За підсумками виконання комплексного контрольного заліку та засідання ДКК слухачі показали достатньо високі результати.

Наказ про випуск слухачів зачитав т.в.п. начальника Центру первинної та професійної підготовки Інституту полковник Сергій Рудь.

Випускники були направлені до підрозділів особистої охорони УДО України для подальшого проходження військової служби по забезпеченню безпеки посадових осіб, щодо яких здійснюється державна охорона.

Побажаємо їм успіхів та кар’єрного зростання в подальшій службі на благо нашої держави.

____________________________________________________________________________

«кіборги» як синонім мужності,

стійкості і патріотизму українського воїна

21 грудня 2017 р. кафедрою гуманітарних та загально-правових дисциплін, з метою патріотичного виховання, для слухачів 1 курсу магістратури Інституту УДО України було організовано відвідування кінотеатру «Київ» та перегляд художнього фільму режисера Ахтема Сеїтаблаєва «Кіборги. Герої не вмирають». Цей український фільм розповідає історію одного двотижневого бойового чергування у вересні 2014 року в Донецькому аеропорту      ім. Сергія Прокоф'єва.

За словами Президента України Петра Порошенка, який вже раніше переглянув кінострічку, «назва «Кіборги», якими наші вороги – агресори, хотіли нас образити, навпаки стала синонімом мужності, стійкості і патріотизму українського воїна. Це слово назавжди увійде в історію українського війська, так само як і Донецький аеропорт, з чим безпосередньо пов’язані «кіборги».

З нагоди виходу фільму в прокат команда «Кіборгів» та фонд «Повернись живим» організували ініціативу «ЯНебайдужий!». У рамках ініціативи з кожного квитка, придбаного на фільм «Кіборги», 5 гривень будуть перераховані на допомогу сім'ям загиблих у боях за Донецький аеропорт.

Кінострічка є одним з переможців 8-го конкурсного відбору Держкіно.

Киборг фото

_____________________________________________________________________________

Система вищої освіти англомовних країн

 

19 грудня 2017 року на базі Інституту УДО України кафедра гуманітарних та загально-правових дисциплін провела круглий стіл на тему «Система вищої освіти англомовних країн». До роботи в заході були запрошені старший викладач Відділу мовної підготовки Національної академії прокуратури України, кандидат філологічних наук Левіщенко М.С. та старший викладач кафедри іноземних мов Національної академії внутрішніх справ Новікова І.Є., які детально розповіли про практичний досвід англомовних стажувань у Великій Британії та про рейтинг англомовних країн з найкращою системою вищої освіти. Слухачі Інституту активно брали участь в обговоренні актуальних питань навчання за кордоном, а також виступили з доповідями щодо найкращих університетів англомовних країн. Всі доповіді супроводжувались цікавими відеороликами та презентаціями.

 

DSC 0265

 

DSC 0261

 ____________________________________________________________________________

Комплексне навчання «Безпека»

 

Кафедрами організації державної охоронної діяльності та безпеки та тактико-спеціальної підготовки спільно з іншими структурними підрозділами Інституту УДО України 13.12.17 року зі слухачами другого курсу денної форми навчання організовано та проведено комплексне навчання «Безпека».

Метою зазначеного заходу була перевірка теоретичних і практичних знань та вмінь слухачів з організації та проведення охоронних заходів під час забезпечення безпеки особи, щодо якої здійснюється державна охорона в місцях тимчасового перебування.

Слухачі послідовно відпрацювали весь комплекс необхідних заходів, підготовку документальних матеріалів, практичне проведення інструктажу особового складу, практичні дії в місцях тимчасового перебування особи, щодо якої здійснюється державна охорона з вирішенням поставлених завдань.

_____________________________________________________________________________

НІМЕЦЬКОМОВНИЙ МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР

14 грудня 2017 року на базі Гете-Інституту було проведено німецькомовний семінар на тему "Свято Різдва – навчальні станції на заняттях з німецької мови (на прикладі матеріалів видавництва  Hueber)". Семінар проводила Тетяна Бойко, офіційний методист видавництва Hueber, викладач Гете-Інституту в Україні, кандидат філологічних наук.Даний захід відвідала доцент кафедри гуманітарних та загально-правових дисциплін Інституту УДО України, канд. пед. наук І.П. Жукевич.

Метод навчальних станцій, як зазначила Т.Бойко, сприяє розвитку навичок самостійного навчання і формує автономію у навчальному процесі, оскільки робота по станціях дозволяє здійснювати диференціацію навчання згідно інтересів студентів та завдання за ступенем складності.

16 запропонованих на методичному семінарі станцій сприяють розвитку навичок реципрокного читання, креативного письма, роботи над поетичними текстами, активізують тематичну лексику в різноманітних завданнях і не обмежують фантазію на тих станціях, де потрібно щось творити власними руками з паперу чи малювати. 

Захід було проведено на високому методичному рівні, кожен з присутніх активно практикував кожну навчальну станцію та отримав сертифікат участі.

img 1264  img 1275

____________________________________________________________________________

Протидія терористичній діяльності

у міжнароднОМУ ВИМІРІ

   15 грудня 2017 року в Національній академії прокуратури України відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Протидія терористичній діяльності: міжнародний досвід і його актуальність для України».

  Організаторами конференції виступили Генеральна прокуратура України та Національна академія прокуратури України, а співорганізаторами Консультативна місія ЄС, Вищий навчальний заклад публічної та індивідуальної безпеки «Апейрон» у Кракові (Республіка Польща), Всеукраїнська асоціація кримінального права,  Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України, Дніпропетровський університет внутрішніх справ, Українська асоціація прокурорів.

Також приймали участь у даному почесному зібранні представники Інституту УДО України КНУ імені Тараса Шевченка: доктор історичних наук, професор Вєдєнєєв Д.В., доктор юридичних наук, професор Кузнецов В.В., кандидат історичних наук, доцент Хойнацька Л.М.

   Під час конференції учасники обговорили ряд питань, зокрема концептуальні підходи, міжнародно-правові та законодавчі аспекти протидії терористичній діяльності у світі; протидія поширенню ідеології тероризму та екстремізму, діяльність правоохоронних органів і спеціальних служб у сфері виявлення, припинення і розслідування злочинів, віднесених до терористичної діяльності.

Конф 15.12.2017

Конф 15

_______________________________________________________________________________

Безпека для України:

зустріч з міжнародними експертами

   11 грудня 2017 року представники науково-педагогічного складу Інституту Управління державної охорони України КНУ імені Тараса Шевченка (доктор юридичних наук, професор Кузнецов В. В., кандидат юридичних наук, доцент Микитюк М. А., кандидат історичних наук, доцент Хойнацька Л. М., кандидат юридичних наук, доцент Горова О.Б., кандидат педагогічних наук Жукевич І. П., кандидат юридичних наук, доцент Шутий М.В.) та слухачі магістратури взяли участь у публічній панельній дискусії на тему «Безпека для України» з провідними світовими експертами з безпеки. В обговоренні взяли участь Ештон Картер, міністр оборони США (2015-2017), Веслі Кларк, Верховний головнокомандувач об'єднаних збройних сил НАТО в Європі (1997-2000) та Джек Кін, голова правління Інституту вивчення війни (США). Модератором дискусії виступив Стівен Сакур, тележурналіст, ведучий програми HARDtalk, BBC.

Ця публічна панельна дискусія є частиною проекту «Публічні лекції», започаткованого Фондом Віктора Пінчука у 2006 році. Вже понад десятиліття Фонд регулярно запрошує до України провідних політиків та громадських діячів для обговорення викликів, що постають перед світом та Україною. Під час дискусії учасники визначили дві головні загрози безпеці та суверенітету Україні: російська зовнішня агресія та внутрішня корупція. Але незважаючи на наявні ризики, експерти підкреслили, що Україна все ще може розраховувати на стратегічну підтримку США.

34

 

1

_________________________________________________________________________________

міжнароднИЙ вимір антикорупційної політики

 

8 грудня 2017 р. напередодні Міжнародного дня боротьби з корупцією в Національній академії внутрішніх справ відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі». Її організаторами виступили: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ, Консультативна Місія ЄС в Україні, Національна академія правових наук України, ГС «Центр запобігання та протидії корупції».

У роботі конференції взяли участь представники законодавчої, виконавчої, судової влади, відомі науковці та практики, представники громадських та міжнародних організацій. Також приймали участь у даному почесному зібранні представники Інституту УДО України КНУ імені Тараса Шевченка: начальник Інституту кандидат психологічних наук Чайковський В.А., завідувач кафедри гуманітарних та загально-правових дисциплін, доктор юридичних наук, професор Кузнецов В.В., провідний науковий співробітник відділення інформаційно-правового забезпечення та міжнародних зв’язків, кандидат юридичних наук, доцент Горова О.Б.

Особливу увагу учасників конференції привернули доповіді: народного депутата України, академіка НАПрН України, академіка НАН України, доктора історичних наук, професора ЛитвинаВ.М., головного наукового співробітника Інституту законодавства Верховної Ради України, доктора юридичних наук, професора, член-кореспондента НАПрН України Ярмиша О.Н., академіка НАПрН України, член-кореспондента НАПН України, доктора юридичних наук, професора Костицького М. В., професора кафедри фінансів КНУ імені Тараса Шевченка, доктора економічних наук, професора Варналія З.С.

Під час роботи конференції відбувся обмін досвідом та обговорені актуальні питання, пов’язані із корупцією як світоглядною проблемою; тіньовою економікою як джерелом корупції; правовим механізмом відповідальності за корупційні правопорушення.

Під час роботи конференції учасники зійшлися на думці, що обрана тема наукового форуму послугувала плідним підґрунтям для обміну думками щодо подальшого розвитку законодавства України та правозастосовної практики, і запропонували схвалити підсумкові рекомендації та направити їх у відповідні інстанції.

  Конф 8.12.2017   Конф 8.12.20174

Конф 3 8.12.2017

____________________________________________________________________________